Huawei yeni router’ı WiFi Q2 Pro’yu 2019 IFA fuarında tanıttı

HUAWEI WiFi Q2 Pro, geniş ve çok katlı bir evde bile tam kapsama için zayıf sinyal bulunan alanlarda takılabiliyor.  İşte detaylar…

Huawei yeni nesil ev WiFi sistemi olan HUAWEI WiFi Q2 Pro’yu Almanya’nın Berlin şehrindeki 2019 IFA bünyesinde tanıttı. Huawei’nin Gigahome 5630 gigabit PLC modem yongası ile donatılmış ve yenilikçi PLC Turbo teknolojisine sahip olan HUAWEI WiFi Q2 Pro, hızlı veri aktarımları ve düşük gecikme süresi sağlamak üzere PLC ağları için parazit önleyici müdahaleyi büyük ölçüde geliştirerek, 200 Mbps geniş bant ve daha hızlı fiber optik geniş bant gibi yeni teknolojilerin yaygın olarak benimsenmesi için temel oluşturuyor.

Kayıpsız 200 Mbps geniş bant

Üçüncü nesil Huawei ana yönlendiricisi olarak HUAWEI WiFi Q2 Pro, ağ sinyali iletimi sırasında ortaya çıkan parazit sorunlarını çözmeye odaklanıyor. Sinyal gürültüsünü büyük ölçüde azaltmak ve routerlar arasındaki iletişim kalitesini artırmak için Huawei’nin gigabit PLC modem yongasını ve PLC Turbo teknolojisini kullanıyor.

Tak çalıştır kolaylığıyla tüm evi kapsayan WiFi

Ağ performansındaki yüzde 50 ila yüzde 120 artışa ek olarak HUAWEI Q2 Pro, önceki modellerin tak ve çalıştır özelliğini miras alarak, desteklenen ikincil yönlendiricilerin sayısını aşan, yapılandırılmış her cihaz için 15’e kadar ek bağlantıya izin veriyor. Bu durum geniş bir evdeki her yerin tam hızlı bir İnternet bağlantısına erişebilmesini sağlıyor.

huaweiHUAWEI WiFi Q2 Pro
Yorumlar (0)
Yorum Ekle