Huawei’den yeni kulaklık: Huawei NovaBuds

Şirketlerin yeni modelleri ile ilgili ilk bilgileri aldığımız adreslerden biri de Avrupa Birliği Fikri Mülkiyetler Ofisi oluyor. Son olarak Huawei’nin buraya yaptığı bir başvuru, yeni kulaklık modelini ortaya çıkardı. Freebuds ailesi ile başarılı bir grafik çizen şirket, Nova ismini kulaklıklarına da getirecek. Huawei NovaBuds için ilk sızıntı geldi.

Huawei Novabuds geliyor

Kablosuz kulaklıklara olan ilgi her geçen gün artıyor. Dolayısıyla, çoğu şirket de bu alanda hünerlerini göstermek için çalışmalar yapıyor. Huawei, Freebuds ailesinin ardından bu kez NovaBuds’a odaklanmış durumda.

Avrupa Birliği Fikri Mülkiyetler Ofisi’ne yapılan bir patent başvurusunda yeni kulaklık ile ilgili ilk ipucu da ortaya çıktı.

Ortaya çıkan patent başvurunda yeni model ile ilgili çok fazla bilgi yer almasa da isim ve kategori bilgisi belli oldu. 9. kategoride bulunan kulaklık, telefon kulaklıkları ve sanal gerçeklik için kullanılan kulaklıkların kategorisinde yer alıyor.

Huawei’nin Nova ismiyle satışa sunduğu akıllı telefon modelleri de bulunuyor. Tüm bunlar şirketin Nova isimli bir alt marka oluşturma iddiasını kuvvetlendiriyor. Son olarak ortaya çıkan patentin ne zaman resmiyete döküleceği ve kulaklık hakkındaki ilk teknik bilgilerin ne zaman geleceği şimdilik belirsiz.

huaweihuawei kablosuz kulaklıkhuawei kulaklıkhuawei novabuds
Yorumlar (0)
Yorum Ekle