Huawei P30 Pro kamerası için önemli güncelleme!

Güçlü özellikleri ve iddialı tasarımı ile dikkatleri çeken Huawei P30 Pro kamerası ile oldukça konuşulmakta. Şirket yayınladığı yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılara daha kaliteli fotoğraf çekme imkanı sunuyor. Huawei P30 Pro kamera için önemli bir güncelleme aldı.

Huawei P30 Pro kamerası için önemli güncelleme!

Huawei P30 Pro, diğer P serisi modeller gibi kamera tarafında oldukça iddialı. DxOMark üzerinde aldığı 112 puanla dikkatleri çeken model, mobil telefonlar arasında da kamera performansı açısından ilk sırada yerini koruyor.

316 MB boyutundaki yeni güncelleme, temelde P30 Pro’nun kamera performansını iyileştirmeye yönelik. Biraz daha detaylı şekilde göz atarsak, güncellemenin daha orijinal ve doğal tonlar sunmaya yardımcı olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca güncelleme HDR ve renk sıcaklığı algoritması tarafında da önemli yenilikler sunuyor. Bununla birlikte bazı hataların da giderildiği güncelleme, cihazı daha stabil bir hale getiriyor.

Yeni güncelleme bölgesel olarak aşamalı bir şekilde dağıtılmaya başlandı. Henüz güncellemeyi almayan kullanıcılar biraz daha bekleyerek yeni güncellemeye erişebilecektir.

huaweihuawei p30huawei p30 proHuawei P30 Pro donanımıHuawei P30 Pro fiyatıHuawei P30 Pro hakkındaHuawei P30 pro incelemeHuawei P30 Pro kamerasıHuawei P30 pro özellikleri