Huawei Mate 40 serisi için çok farklı iddialar var

Dünyanın en iyi akıllı telefon üreticileri arasında yer alan Huawei’nin yarın yeni amiral gemisi serisi P40’ı göreceğiz. Bu amiral gemisi serisi hakkında gündem oldukça yoğunken, Huawei’nin bir diğer amiral gemisi serisi Mate 40 hakkında sızıntılar geliyor.

Mate 40 serisi hakkında sızıntılar gelmeye başladı!

Huawei’nin akıllı telefonları her dönem merak edilen telefonlar oldular. Mate 40 serisinin tanıtılmasına aylar kala yeni sızıntılar bizlere birçok bilgiyi şimdiden veriyor. Sızıntılara göre Mate 40 serisi kamera odaklı bir seri olacak ve tüm modeller bu doğrultuda şekillenecek.

Gelen bir diğer sızıntı ise dokunmatik yüzey hakkında. Yukarıdaki fotoğrafta görebileceğiniz kameranın etrafındaki alan dokunmatik olacak. Buradaki dokunmatik yüzey, farklı tepkilere farklı işlevsellik sunabilecek. Kullanıcılar telefonun üzerindeki tuşları kullanabilir gibi buradaki yüzeyi de kullanarak telefondaki bazı şeyleri kontrol edebilecek.

Görseldeki gibi, kameranın yanındaki yüzeyde el hareketleri yapmak ses açma kapatmaya veya kamera ile yakınlaştırma gibi hareketleri daha da kolaylaştıracak.

Mate 40Mate 40 dokunmatik yüzeyMate 40 kameraMate 40 yüzey
Yorumlar (0)
Yorum Ekle