Huawei Mate 20 ne kadar sattı?

Huawei, geçtiğimiz aylarda duyurduğu üst segment modeli Mate 20’nin gördüğü ilgiden memnun. Peki rakamlar ne söylüyor? İşte ilginç veriler…

Huawei’nin 2018 yılı amiral gemisi modeli Huawei Mate 20’nin satış rakamları açıklandı. Huawei Mate 20 rakamaları ile Huawei’nin yüzünü güldürüyor. İşte Huawei Mate 20 satış rakamları…

Huawei, geçtiğimiz yıl Mate ailesine yeni üye eklemiş ve 2018’e damgasını vurmuştu. Huawei Mate 20’nin Leica imzalı kamerası DxOMark’tan aldığı puan ile hala zirvede yer almayı başarmıştı. Huawei’nin sevilen telefonu Huawei Mate 20’nin satış rakamları da şimdi açıklandı.

Huawei Mate 20, 10 milyon sattı!

Huawei Mate 20’nin satış rakamları Çinli firmanın yüzünü fazlasıyla güldürüyor. Huawei CEO’su Yu Chengdong, Çin’in Twitter’ı olarak bilinen Weibo’dan Mate 20’nin satış rakamlarını açıkladı. CEO Yu Chengdong, Huawei Mate 20’nin 10 milyon satış barajını aştığını açıkladı.

Gücünü Kirin 980 yonga seti ve 6 GB RAM’den alan telefonda 12 Megapiksel + 16 Megapiksel + 8 Megapiksel çözünürlüğünde Leica imzalı kamera yer alıyor. Telefonun önünde ise 24 Megapiksellik kamera yer alıyor.

Bu yıl tanıtılacak olan Huawei Mate 30, firmanın başarısına yenisini ekleyecek gibi görünüyor. Bakalım Huawei bu yıl Mate serisi ile aynı başarıyı tekrar edebilecek mi?

MediaMarkt’ta Huawei Mate 20 satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

huawei mate 20Huawei Mate 30
Yorumlar (0)
Yorum Ekle