Yılbaşı için Farklı Bütçe ve Amaca Yönelik Teknolojik Hediye Seçenekleri

Yılbaşı gününe sayılı günler kala henüz hediyenizi seçmediyseniz doğru yerdesiniz. Farklı bütçelere uygun hediye alternatifleriyle karşınızdaki kişiyi mutlu etmek için geç değil. Listemize göz atın ve MediaMarkt farkıyla en doğru hediyeyi bulun.

Fiyat performans açısından rakipsiz sayılabilecek bir model

Hediye Kulaklık JBL T250

Kulaklık her zaman için güzel bir hediyedir. Telefonda, iş yerinde, sporda ya da yolculukta hep kulaklığa ihtiyaç duyarız. JBL’in de fiyat performans oranıyla öne çıkan başarılı T250 modelinde bluetooth ve mikrofon özelliği yok. Dolayısıyla hediye edeceğiniz kişinin bunlara ihtiyaç duymayacağına emin olun. Ancak dediğimiz gibi farklı bir çok kullanım alanına sahip kulaklık kategorisinde 79.99 liraya bu adreste satılan JBL T250 neredeyse rakipsiz denecek kadar iddialı ses kalitesine sahip.

Özellikle titreşim engelleyici özelliğiyle öne çıkan bir aksiyon kamerası

Aksiyon Sevdalısı Sony HDR – AS50

Aksiyon kameralar hayatımızda gittikçe yaygınlaşıyor. Sony’nin bu kategorideki uygun fiyatıyla öne çıkan ürünü AS50 FullHD çekim yapabiliyor. Kayıt esnasında saniye başına 120 kare sığdırabiliyor. Bu da özellikle çok hızlı spor çekimlerinde daha akıcı görüntü olarak karşınıza çıkıyor. Su geçirmez kılıfla gelen ürünü 1099 liraya bu adresten satın alabilirsiniz. Eminiz hediye vereceğiniz kişi yılbaşı akşamı ilk videosunu çekecektir.

Küçük ve sevimli bir filtre kahve makinesi

Kahve Düşkünü My Coffee MC – 100

Mis gibi kokan kahveye kim karşı koyabilir? Karşınızdaki kişi kahve içmeyi seviyorsa bu hediye yerinde olacaktır. Oldukça küçük boyutlarda olan bu filtre kahve makinesi ofiste veya gezilerinizde de size eşlik edebilir. Ürünü 169 liraya bu adresten sipariş verebilirsiniz.

Hazır indirime girmişken bu oyunları kaçırmayın

Spor ve Aksiyon Fifa 2019 veya Battlefield V

Son dönemde oyunların fiyatları arttı ancak Fifa 2019 ve Battlefield V gibi iki bomba oyuna özel bir indirim ilaç gibi geldi. 249 – 300 lira arasında değişen fiyatlarla oyunları PC, PS4 ve Xbox One platformu için bu adresten temin edebilirsiniz. Eğer oyunlarla arası iyi olan biri için farklı bir armağan düşünüyorsanız başka yere gitmeyin.

Hijyene önem verenler için nokta atışı bir çözüm

Temiz Hava için Medisana 60300

Eğer hijyene önem veren bir arkadaşınız varsa farklı bir ürünle onu mutlu edebilirsiniz. Medisana 60300 düşüş seste çalışan, az enerji tüketen bir hava temizleyicisi. 3M markası ile geliştirilen aktif karbon filtresi sayesinde odada bulunan polen, toz ve koku partiküllerini ortadan kaldıran ürün uzun ömürlü dijital motora sahip. Fiyatı indirime giren temizleyiciyi 399 liraya bu adresten satın alabilirsiniz.

Hediye Kartları ile seçimi karşı tarafa bırakın

Hediye Kartı

Eğer alacağınız hediye konusunda tereddüt yaşıyorsanız 100 lira ile 1000 lira arasında değişen hediye kartlarından alarak seçimi karşı tarafa bırakabilirsiniz. Mutlaka herkesin teknolojik bir ürüne ihtiyacı olacağı için bu kartlar hedefi 12’den vurmanızı sağlayacak. 100 liralık hediye kartı satın almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

aksiyon kamerabattlefieldFIFAfiltrefiltre kahvehediyejblkahvemanşetMEDISANAmy coffeeoyunPS4sonyxbox oneyılbaşı
Yorumlar (0)
Yorum Ekle