Galaxy S11 detayları netleşmeye başladı

Samsung’un yeni amiral gemisi serisi Galaxy S11 serisi hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı. Sızıntılar sayesinde Galaxy S11 ekran büyüklüğü hakkında merak edilen detaylar aydınlatılmış oldu. Ortaya çıkan resimde, 2020 yılının şubat ayında Samsung tarafından tanıtılacak olan serinin 3 farklı ekran modeli ile karşımıza çıkacağı anlaşılıyor.

Galaxy S11 ekran büyüklüğü ortaya çıktı

S11 serisi, iddialara göre beklendiği gibi 3 farklı model ile gelecek. Bu modellerin ekran boyutları daha önce yaptığı isabetli sızıntılar ile güven kazanan Ice Universe tarafından ortaya konuldu. Paylaşılan resimlere göre S11e modeli 6.2 inç büyüklüğünde bir ekran, S11 modeli 6.7 inç büyüklüğünde bir ekran ve serinin en dikkat çekici modeli olacak olan S11 Plus modeli 6.9 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olması bekleniyor.

Samsung’un yeni amiral gemisi modellerinin Super AMOLED ekran ile gelmesi bekleniyor. Bu Super AMOLED ekranlar, yüksek tazeleme hızlarına sahip olacak. Yeni serinin ekranı hakkında ortaya çıkan bilgiler  şu anda bu kadar olsa da, S11 Plus hakkında haberler daha fazla.

Serinin en dikkat çekici modeli olacak olan S11 Plus modelinin, 5G desteğine sahip olması bekleniyor. Bu model, diğer modellerden farklı olarak radikal diyebileceğimiz 5.000 mAh boyutunda bir batarya ile gelecek. Bu büyük batarya, 25W gücünde hızlı şarj olacak.

Serinin genelinde ise ana kameranın aynı olması bekleniyor. Bu ana kamera batarya tarafında olduğu gibi radikal bir özellik ile gelecek. Bu kamera 108 Megapiksel sensör ile 50x hibrit yakınlaştırma ve 100x dijital yakınlaştırma bulunacak.

Galaxy S11Galaxy S11 ekranGalaxy S11 ekran büyüklüğüGalaxy S11 özellikleriGalaxy S11 sızıntıGalaxy S11 teknik özellikler
Yorumlar (0)
Yorum Ekle