Galaxy S10 kutusu için çevre dostu yenilik!

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Galaxy S10 ailesi, son zamanlarda güzel haberler ile anılıyor. Şirket için güzel haber, Galaxy S10 serisinin satışları Galaxy S9 serisini geride bıraktı. Bunun dışında kullanıcılar ve tüm insanlar için de bazı güzel haberler bulunuyor. Samsung, Galaxy S10 kutusu için çevre dostu bazı yeniliklerde bulundu.

Galaxy S10 kutusu çevre dostu hale getirildi!

Galaxy S10 serisine ait modellerden birisini aldığınızda, karşınıza çıkan kutu vinil ve plastik malzeme yapısına sahipti. Şirketin attığı yeni adımla birlikte kutunun malzemesi, geri dönüşüme uygun bir hale geldi. Bu sayede yeni kutuların çevre dostu bir yapıya büründüğünü söyleyebiliriz.

Şirket son birkaç yıldır kutu tasarımı ve ambalajlama noktasında önemli adımlar atmaya devam ediyor. Bununla birlikte şirket yetkililerinden Ilseob Baek, söz konusu yeniliklerle ilgili bazı açıklamalarda da bulundu.

Çevreyi korumanın önemine değinen Samsung yetkilisi, çevre dostu malzeme kullanım oranlarının bütün cihazlarda arttırılmasının hedeflendiğini belirtti. Baek ayrıca yaşadığımız gezegeni daha sürdürülebilir hale getirmek için uluslararası girişimleri de desteklemeye devam edeceklerini aktardı.

galaxy s10Galaxy S10 çevre dostu uygulamagalaxy s10 modelleriGalaxy S10 serisisamsungSamsung Galaxy S10
Yorumlar (0)
Yorum Ekle