Samsung Galaxy S10 için önemli destek!

Microsoft, geçtiğimiz ay kullanıma sunduğu yenilikle birlikte Samsung Galaxy S8 ve S9 kullanıcılarını mutlu edecek bir özelliği test etmeye başlamıştı. Bilgisayar ekranında telefonunuzun bildirimlerini görmenizi ve kontrol etmenizi sağlayan yeni özellik, Samsung Galaxy S10 için de kullanılabilir oldu.

Samsung Galaxy S10 için önemli destek!

Microsoft’un yeni bildirim yansıtma özelliği, telefonunuza gelen her türlü bildirimi bilgisayarınızdan görmenizi sağlar. Hangi uygulamadan geldiği önemli olmaksızın, tüm bildirimlerinize bilgisayar ekranı üzerinden erişmeniz mümkün

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bildirim yansıtma özelliğinden faydalanabilmek için Windows 10’un 1803 (RS4) veya daha yeni bir sürümüne sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca bilgisayarınıza Microsoft’a ait ‘Telefonunuz‘ uygulamasını yüklemelisiniz.

Bununla birlikte telefonunuzun işletim sisteminin de Android 7 veya daha yeni bir sürümü çalıştırıyor olması gerekli. Ayrıca telefonunuzda Microsoft’a ait ‘Telefon Eşlikçiniz‘ uygulaması da yüklü olmalı. Bu uygulamayı Play Store‘dan indirmeniz mümkün.

Tüm bu adımları tamamladıktan sonra, gerekli ayarlamaları yapıp yeni özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu özelliğin şu an için kısıtlı sayıda modelde kullanılabilir olduğunu ve hala test aşamasında olduğunu hatırlatalım.

samsungsamsung galaxysamsung galaxy sSamsung Galaxy S10Samsung Galaxy S10 fiyatıSamsung Galaxy S10 özellikleri
Yorumlar (0)
Yorum Ekle