Düğün mevsimine hazırlayan 4 al 3 öde kampanyası!

Bahar aylarının tam ortasındayız. Yaz aylarına doğru tam gaz ilerliyoruz. Hepimizin bildiği gibi yaz ayları aynı zamanda düğün mevsimi. MediaMarkt da bu mevsimde tüketicilerini düşünen kampanyasını uzattı. Özellikle yeni evlenenler ve evini yenilemek isteyenler için 4 al 3 öde kampanyası uzatıldı. Bu videomuzda biz de kampanyanın detaylarına yakından bakıyoruz.

Yeni kampanya kapsamında tüm beyaz eşya ve küçük ev aletleri yer alıyor. Biz de bu videoda kampanya detaylarını ve kampanya kapsamında yer alan ürünleri yakından inceliyoruz.

Özellikle yeni evlenecekseniz ya da evinizi yenileyecekseniz bu videoyu kaçırmayın. İyi seyirler…

4 al 3 öde kampanyası uzatıldı!

Kampanyadan yararlanmak için evlenmeniz ya da evinizi yenilemeniz şart değil. Eşinize dostunuza bir ev eşyası almak ya da kendinizi yeni bir elektronik eşya ile neşelendirmek için de 4 al 3 öde kampanyası’ndan faydalanabilirsiniz.

MediaMarkt mağazalarında girdiğinizde hangi ürünlerin bu kampanyaya dahil olduğunu görebileceğiniz yönlendirmeler sizi bekliyor. 4 ürün aldığınız durumda yalnızca 3 ürünün ödemesini yapıyorsunuz. Kampanya kapsamında klima modellerinin de olması dikkat çekiyor.

MediaMarkt 4 al 3 öde kampanyası, 23 Nisan tarihine kadar devam ediyor.

Kampanyanın bir diğer özelliği ise kredi kartına peşin fiyatına 12 taksit yapılabiliyor olması.

4 al 3 öde4 al 3 öde kampanyasımediamarktMediaMarkt Türkiye
Yorumlar (0)
Yorum Ekle