Call of Duty: WWII için çıkış tarihi duyuruldu

Call of Duty: WWII 3 Kasım 2017’de oyun severlerle buluşuyor

Yılın merakla beklenen video oyunlarından Call of Duty: WWII için çıkış tarihi duyuruldu ve iddialı yapıma dair çok sayıda detay paylaşıldı.

Call of Duty serisi, konsol ve PC oyuncuları için uzun yıllardır sürükleyici savaş deneyimleri sağlıyor. Serinin bazen geçmişte, bazense gelecekteki fantastik konular üzerinde şekillendiği biliniyor. Daha önce duyurusu gerçekleştirilen Call of Duty: WWII için konu belliydi; 2. Dünya Savaşı etrafında şekillenecek bir yapım söz konusuydu. Yeni bilgiler ise oyunun çıkış tarihi ekseninde geldi…

Buna göre Call of Duty: WWII, 3 Kasım 2017 Cuma günü oyun meraklılarıyla buluşmaya başlayacak. Yapım, PlayStation 4 sistemi, Xbox One ve PC için yayınlanacak. Daha öncesinde çeşitli beta etkinlikleri olacak. Yapımda İttifak güçleriyle Avrupa cephelerindeki savaşlar konu edilecek. Gerçekçiliğin ön planda olacağı, aslına uygunluk ve sinematik görsellerle zengin bir deneyimin sağlanacağı kaydediliyor.

WWII nedir? World War 2’yi (2. Dünya Savaşı’nı) temsil eder.

Activision tarafından yayınlanan ve Sledgehammer Games tarafından geliştirilen oyunun karada geçen çatışmalarına ek olarak Çokluoyuncu kısmı tanınmış harita bölgelerinde yeni modlar, sistemler ve oynanış yenilikleri getirecek; yeni Nazi Zombies işbirliği modu ise yepyeni bir hikaye ve adrenalin dolu bir deneyim yaşatacak.

Haberin devamında yer alan yapımla ilgili videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Call of Duty: WWIICall of Duty: WWII çıkış tarihiCall of Duty: WWII konusuCall of Duty: WWII ne zamanCall of Duty: WWII video
Yorumlar (0)
Yorum Ekle