Büyük ekrana sahip uygun fiyatlı iPhone sızıntısı heyecanlandırdı!

Apple’ın uzun zamandır beklediğimiz uygun fiyatlı iPhone modeli iPhone SE, nihayet 15 Nisan’da kullanıcılar ile buluştu ancak bu tarihte beklenen bir model ortaya çıkmadı. iPhone SE ile beraber birçok sızıntısı ortaya çıkan iPhone SE Plus modeli gizemini korumaya devam ederken bu model hakkında da yeni bir sızıntı ortaya çıktı! Peki yeni gelen iPhone SE Plus sızıntı tweeti bizlere ne diyor?

iPhone SE Plus hakkında sızıntılar var!

15 Nisan tarihine kadar iPhone SE ve iPhone SE Plus modelli hakkında belli başlı sızıntılar gördük. Tarihler 15 Nisan’ı gösterdiğinde ise kullanıcıların karşısına beklenenin aksine 2 değil tek bir model çıkartıldı. iPhone SE Plus, yani 4.7 inç büyüklüğündeki iPhone SE modelinin 5.5 inç büyüklüğündeki büyük versiyonu olan iPhone karşımıza çıkmadı. Herkes iPhone SE Plus’ın unutulması gerektiğini düşünürken bir tweet geldi!

Belli zamanlarda isabetli sızıntıları ile gündeme gelen Jon Prebsser, attıgı tweet ile herkesi heyecanlandırdı. iPhone SE Plus için yakın zamanda haberler olacağını belirten Presser, bizlerle daha fazla bilgi paylaşmadı. 15 Nisan’dan önce gelen sızıntılara bakılacak olursa, bu modelin de aynı özelliklere sahip olacağı ve farklı olarak 5.5 inç büyüklüğündeki iPhone 8 Plus kasasında geleceği anlaşılıyor. Ekranın büyüklüğü dışında bu model hakkında daha fazla bilgi bulunmazken yakın zamanda kamera sayısı gibi bilgilerin de ortaya çıkması bekleniyor.

iPhone SE PlusiPhone SE Plus sızıntı
Yorumlar (0)
Yorum Ekle