Apple Watch Series 5, eylül ayını bekliyor

Apple Watch Series 5 modeli ile ilgili meraklı bekleyiş devam ediyor. Birçok kullanıcı yeni akıllı saatin ne zaman satışa sunulacağını merak ediyor. Cupertino’lu şirket önümüzdeki dönemde düzenleyeceği etkinlikler için çalışmalarını sürdürürken, yeni akıllı saatin ne zaman tanıtılacağı ile ilgili bazı bilgiler ortaya çıktı.

Apple Watch Series 5 eylülü mü bekliyor?

Apple, 3 Haziran’da WWDC 2019’u düzenliyor. Buradaki etkinlikte çoğunlukla yazılıma odaklanacak olan Cupertino’lu şirket, eylül ayında düzenleyeceği etkinliğinde ise iPhone XR, XS ve XS Max modellerinin haleflerini tanıtacak.

Apple, akıllı saat stratejisinde yıllık güncelleme çizgisini takip ediyor. Bunun sonucu olarak birçok kullanıcı yeni nesil akıllı saatin ne zaman tanıtılacağını merak etmeye şimdiden başladı. EKG özelliği ve yeni ekranı ile gelen Apple Watch Series 4’ün üzerinden bir yıl geçti.

Apple Watch Series 5 tahminlere göre eylül ayında tanıtılacak. Tanıtımından birkaç gün sonra ise saat satışa çıkacak. Fiyat tarafında da bazı tahminler bulunuyor. Yeni nesil Apple Watch muhtemelen mevcut fiyatlardan çok da farklı bir etikete sahip olmayacak.

Apple WatchApple Watch series 5beşinci nesil apple watch
Yorumlar (0)
Yorum Ekle