Apple, iOS 14 Beta 3 sürümünü ne zaman yayınlayabilir?

Apple, iOS 14’ün tanıtımını gerçekleştirse de nihai sürümü henüz iOS kullanıcılarına sunmadı. Bunun yerine geliştiriciler için beta sürümler yayınlanmaya devam ediliyor. iOS 14 Beta 2’den sonra 9 Temmuz günü iOS 14 Public Beta sürümü kullanıcılara sunulmuştu. Tüm bunların ardından iOS 14 Beta 3 için meraklı bekleyiş başladı.

iOS 14 Beta 3 ne zaman gelecek?

Apple, aslında iki haftada bir yeni bir iOS beta sürümü yayımlıyor diyebiliriz. İlk beta sürümden iki hafta sonra ikinci iOS 14 Beta sürümü yayınlanmıştı. iOS 14 Public Beta 2 sürümünden önce Beta 2 sürümü ise geliştiricilerle 7 Temmuz’da buluşmuştu. Apple’ın bu takvimine baktığımızda, iOS 14 Beta 3 için 21 Temmuz’da yayınlanacağı ihtimalinin oldukça kuvvetli olduğunu söyleyebiliriz. Üçüncü beta sürümüyle birlikte tabii ki watchOS 7, macOS Big Sur ve tvOS’un da üçüncü beta sürümleri yayınlanmış olacak.

Apple’ın iOS 14 üçüncü beta sürümünde hangi hataları gidereceğini şimdilik bilmiyoruz tabii ki. Ancak, iOS 14 Beta 2’de çıkan tüm hataların üçüncü sürümde düzeltileceğini söyleyemeyiz. Eğer siz de iOS 14 Beta 2 sürümünü kullanıyorsanız ve uygulama uyumluluğu ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, üçüncü beta sürümünde beklediğiniz yanıtlar olabilir.

apple iosapple ios 14ios 14ios 14 betaios 14 beta 3ios 14 public beta
Yorumlar (0)
Yorum Ekle