AirPods Pro yazılım güncellemesi ile değiştirildi

Apple’ın geçtiğimiz aylarda tanıttığı ve AirPods serisinin 3. modeli olan AirPods Pro modeli bir güncelleme aldı. Alınan güncelleme ile beraber aktif gürültü engelleyiciye sahip kulaklığın performansında bazı iyileştirilmeler sağlandı. AirPods Pro güncelleme alarak daha iyi bir hale getirildi. Peki neler iyileştirildi.

AirPods Pro daha iyi bir hale getirildi!

Apple’ın zaman zaman aksesuarlarını da güncellediğini ve bu aksesuarları daha iyi bir hale getirdiğini biliyoruz. AirPods Pro da yakın zamanda bir güncelleme aldı ve bazı özellikleri iyileştirildi. Yaptığı testler ile bilinenen RTINGS, güncelleme sonrası AirPods Pro modelini tekrar teste soktu. Testin ardından, Apple’ın güncellemesi kulaklıklar üzerinde ne kadar etkili olduğu ortaya çıktı.

Yapılan testlerin ardından, güncelleme ile beraber aktif gürültü engelleyicisinin verdiği frekans tepkileri için  “sadece iyi” olarak tanımlanan puan, güncelleme ardından iyi seviyesine çekildi.

Bir diğer önemli gelişme de bas doğruluğuna geldi. RTINGS, hali hazırda kulaklık için bas doğruluğunu “mükemmel” olarak tanımlasa da, güncellemeden sonra bu seviyeyi “oldukça önemli gelişme” olarak tanımladı.

Kısacası, Apple ürünleri ile  karşımıza her zaman en iyi olarak çıkmaya gayret gösterse de güncelleme ile bazı konularda iyileştirme yapmaya devam edebiliyor. Güncelleme sonrasında AirPods Pro kullanıcılarının keyfinin yerinde olduğunu söylemek mümkün.

airpods proAirPods Pro güncellemeairpods pro özellikleri
Yorumlar (0)
Yorum Ekle