Acer, Stereoskopik 3D deneyimini SpatialLabs ekranlar ile zenginleştiriyor

Acer,  yaptığı açıklamayla SpatialLabs ürün yelpazesine, kişisel eğlence için Acer SpatialLabs View ve ticari izleyici tarafı için ise Acer SpatialLabs View Pro isimli iki yeni ürün eklediğini duyurdu. Her ikisi de başka bir bilgisayara bağlanabilen bu bağımsız 15,6 inçlik 4K ekranlar kullanıcılara SpatialLabs deneyim paketine taşınabilir erişim sağlıyor.

Nitelikli içerik üreticiler için tasarlanan bu yeni nesil cihazlar, aynı zamanda, gözlüksüz stereoskopik 3D teknolojisini oyunculara ve ev eğlencesi meraklılarına da sunuyor.

Bir çantaya koyularak taşınabilecek, bir LAN partisine veya ürün tanıtım oturumuna katılmayı kolaylaştıracak hafif tasarımı ile dikkat çeken cihazlar (1,5 kg’dan daha az) oyuncular ve içerik üreticiler tarafından çok sevilecek. Yüzde 100 Adobe RGB renk gamı, içerik üreticilerin; 400 nit parlaklığı ise oyuncuların ekran deneyimini zenginleştirecek.

Acer SpatialLabs View tamamen yeni bir stereoskopik 3D oyun platformuyla birlikte gelirken, Acer SpatialLabs View Pro, hem tasarım tarafında kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak için gerekli teknolojiyi sunan hem de içeriklerin dağıtımında daha etkili bir hikaye anlatımına imkan veren kombinasyon fırsatları ile basitleştiren akıllı bir endüstriyel tasarımla birlikte geliyor.

SpatialLabs TrueGame — Tek Tıkla Stereoskopik 3D Oyun Deneyimi 

Oyun dünyasına stereoskopik 3 boyutlu oyun deneyimi getiren yeni bir uygulama olan SpatialLabs TrueGame, oyuncuların en sevdikleri oyunların keyfini tam anlamıyla çıkarmalarını sağlıyor. Bu da olasılık dahilinde çünkü oyunlar, çoğunlukla üç boyutlu düşünülerek oluşturuluyor: Geliştiriciler inşa ettikleri her sahne ve nesneye derinlikle alakalı bilgiyi dahil ediyor.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle