4 bin TL altı en iyi akıllı televizyonlar

Hayatımıza renk katan teknolojik ürünlerin başında şüphesiz televizyonlar geliyor. Yapılan araştırmalara göre 6 ila 10 yıl arasında ömre sahip bu cihazlar, her geçen gün daha da yetenekli hale gelmeye başladı. Özellikle Netflix ve Amazon Prime gibi video akış hizmetlerinin popülerleşmesiyle akıllı televizyonlara olan talep büyük ölçüde arttı.

Tabii küresel çip krizi başta olmak üzere birçok nedenden dolayı televizyonların fiyatlarında ciddi bir artış yaşandı.Durum böyle olunca bu tür ürünleri satın almadan önce ciddi araştırmalar yapılıyor. Biz de siz değerli okuyucularımız için günümüz standartlarına göre uygun fiyatlı sayılabilecek 4 bin TL altı akıllı televizyonları derledik… 

VESTEL 40F9510

Listemizin ilk sırasında yer alan VESTEL 40F9510, FullHD çözünürlüklü LED teknolojisini benimseyen 40 inç ekranıyla kullanıcı karşısına çıkıyor. Çift çekirdekli Vestel QUI işlemcisinden güç alan akıllı televizyon, Netflix ve Amazon Prime gibi video akış hizmetlerinin uygulamalarıyla çok sayıda içeriğe erişmeye imkan sağlıyor. 

Televizyon, minimal çerçeveleri sayesinde tasarım tarafında amiral gemisi modelleri aratmıyor. Buna ek olarak sahip olduğu ekran paylaşma özelliği ile PC, akıllı telefon ve tablet gibi cihazlardaki içeriği kablosuz olarak televizyona kolaylıkla aktarılabiliyor. Ürünün fiyatı ise 3 bin 949 TL seviyelerinde.

VESTEL 40F9510 modelini satın almak için buraya tıklayın.

GRUNDIG 40 GEF 6955 

Grundig’in sıklıkla tercih edilen akıllı televizyonu, 40 inç büyüklüğünde FullHD çözünürlüklü LED teknolojisini bünyesinde barındıran panelle geliyor. Ürün, dört çekirdekli işlemcisi sayesinde uygulamalar arasında daha hızlı ve rahat gezinmeye imkan sağlıyor. Buna ek olarak dahili uydu alıcısı bulunan cihaz, Netrange işletim sistemini çalıştırıyor. 

Akıllı televizyon, güçlü bir çevresel ses sunarak izleme deneyimini artıran Magic Fidelity teknolojisine sahip. Aynı zamandan bir adet USB ve iki adet HDMI girişi cihazda mevcut. Netflix, Amazon Prime gibi hizmetlerine de erişim mümkün. Bu ürünün fiyatı da 3 bin 899 TL.

GRUNDIG 40 GEF 6955  modelini satın almak için buraya tıklayın.

WOON WN49FAL27 

Listemizin bir diğer üyesi ise Sunny güvencesiyle karşımıza çıkan WOON WN49FAL27. Uygun fiyatının yanı sıra kullanıcılara güçlü özellikler sunan akıllı televizyon, FullHD çözünürlüklü 49 inç ekrana ve HDR destekli LED panel teknolojisine sahip. Rakiplerinin aksine Android işletim sistemini çalıştıran cihaz, ARM Cortex-A55 işlemcisinden güç alıyor. 

Dahili uydu alıcısı ile gelen akıllı televizyon, minimal çerçeveleri ve ince ayaklarıyla kolaylıkla taşınarak her ortama uyum sağlıyor. Bunun yanı sıra cihazda üç adet HDMI ve iki adet USB bağlantı noktası mevcut. Ürünün fiyatı ise 3 bin 299 TL.

WOON WN49FAL27 modelini satın almak için buraya tıklayın.

PEAQ PTV 49F0-ITR

Listemizin sonlarına doğru yaklaşırken yine Sunny güvenceli bir model karşımıza çıkıyor. PEAQ PTV 49F0-ITR, FullHD çözünürlüklü 49 inç ekrana sahip. Aynı zamanda LED panel teknolojisini benimseyen cihaz, Android işletim sistemini çalıştırıyor. İşlemci tarafında ise ARM Cortex A53 işlemcisi tercih edilmiş. 

Akıllı televizyon, bünyesinde dahili uydu alıcısını barındırıyor. Öte yandan cihazda üç adet HDMI ve iki adet USB bağlantı noktası mevcut. Şık tasarımı ile de dikkat çeken ürünün fiyatı ise 3 bin 299 TL.

PEAQ PTV 49F0-ITR modelini satın almak için buraya tıklayın.

4 bin tl altı televizyonlar
Yorumlar (0)
Yorum Ekle