Amazfit yeni yıla özel saat kadranlarını tanıttı

0

Akıllı giyilebilir ürünler pazarının yenilikçi markası Amazfit tarafından, yepyeni animasyonlarla ve yeni yıl havasını bileğinize getirmek için özel olarak tasarlanan saat yüzlerini içeren özel koleksiyonla tanışın.

Amazfit, yaklaşan yeni yılı mutluluk ve neşe içinde kutlayanların kendini ifade etmelerini teşvik eden bir dizi animasyonlu akıllı saat yüzünü tanıttı. Bu sınırlı ve özel tasarımlar, Amazfit’in en iyi saat kadranı önerilerinden oluşuyor.

Yeni Yıl Geri Sayımı temalı saat yüzleri, yaklaşan yeni yılı kutlamak amacıyla yeni Amazfit GTR 3 ve GTS 3 Serisi için özel olarak tasarlandı. Gökyüzünde patlayan havai fişekler eşliğinde bu hareketli saat kadranları, dolu dolu bir yılbaşı ruhu sunuyor.

Advent takviminin ünlü geleneğinden ilham alan Yeni Yıl Geri Sayım saat kadranı, 17 Aralık’tan itibaren erişilebilir olacak. Daha fazla neşe için Yeni Yıl gününde bu özel saat yüzleri otomatik olarak yüklenecek.

Ayrıca, Amazfit GTR 3 ve GTS 3 Serisi için her biri çarpıcı çizimlere ve yer yer dinamik animasyonlara sahip 150’den fazla saat yüzü, otantik kişiliklerini ifade etmek isteyen her biri benzersiz kullanıcılara hitap ediyor. Bunlardan en çok tercih edilenler arasında sonbahar esintisinin rahatlığını hissettiren “Fox” saat kadranı yer alırken, “Paper Cut Autumn” egzotik çölün düz ovalarına giriş için bir davet fısıldıyor. “Lucky Dices” saat kadranı, sonsuz olasılıklara ilham veriyor.

Cevap bırakın