Akıllı çocuk saatlerinde akıl almaz indirimler MediaMarkt’ta!

0

MediaMarkt, mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de başlattığı kampanya kapsamında aksesuar kategorisindeki binlerce üründe indirim uygulayacak. 9 Haziran’a kadar devam edecek kampanyanın ilgi çeken ürünü ise ebeveynlerin çocuklarından daha kolay haber almasını sağlayan Wiky akıllı saatler. Kampanya ile Wiky akıllı saatlerde yüzde 20’ye varan indirimler uygulanacak.

Havaların her geçen gün ısınması ve okulların da tatil olmasıyla beraber başta öğrenciler olmak üzere birçok çocuk, yazın keyfini sokaklarda çıkarmaya başladı. Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt ise, 9 Haziran tarihine kadar sürdüreceği kampanyası kapsamında çocuklarını merak eden ebeveynler için çok özel bir ürünü kampanyasına dahil etti. Kampanya kapsamında ailelerin çocuklarından daha kolay haber alabilmeleri için tasarlanan Wiky akıllı saatlerde yüzde 20’ye varan indirim uygulanacak. Kampanya Türkiye’deki tüm MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak.

Akıllı çocuk saatleri ile çocuklar güvende

Kampanyada indirime giren çeşit çeşit üründen biri olan Wiky akıllı çocuk saatlerinin özellikleri ise modellere göre değişiklik göstermekle beraber cihazlarda yer alan birçok özellik, ebeveynlerin çocuklarından daha kolay haber almaları için tasarlandı. Saatte yer alan “Çocuğum nerede?” özelliği sayesinde ebeveynler, cep telefonlarından çocuklarını anlık olarak takip edebilecek. Aynı zamanda App Store ve Google Play üzerinden indirilebilecek “WikyS” uygulaması ile güvenli bölgeler de oluşturulabilecek. Böylece çocuklar tanımlı bölge dışına çıktığında ebeveynlere bildirim gidebilecek.

Wiky akıllı çocuk saatlerinde “Hızlı Arama” özelliği de bulunuyor. Bu özellikle çocuklar, sadece ebeveynlerinin belirlediği kişileri diledikleri gibi arayabilecek.

Saatlerde acil durum araması da bulunuyor

Belirli modellerin üzerinde yer alan “SOS” tuşuna çocuklar 3 saniye bastığı takdirde Akıllı Çocuk Saati, önceden belirlenen kişilere ulaşana kadar 3’er kez arıyor ve bu numaralara kısa mesaj yoluyla konum gönderiyor. Akıllı çocuk saatlerinde toza ve suya dayanıklılığı belirten IP54 sertifikası da bulunuyor.

Cevap bırakın