AirPods 3 çıkış tarihi ve özellikleri hakkında yeni gelişme!

0

Apple, kısa süre önce California’da düzenlediği etkinlikte yeni ürünlerini tanıttı. Şirket bu etkinlikte iPhone 13 serisini piyasaya sürerken, bunun yanında yeni nesil tabletleri ve Apple Watch Series 7 akıllı saatini de sergiledi. Ancak merakla beklenen AirPods 3, ne yazık ki lansmanda yer almadı.

Uzun zamandır çeşitli sızıntı ve söylentiler ile gündeme gelen AirPods 3, artık tanıtılmaya çok yakın. Hemen hemen pek çok özelliği netleşen kulaklık, çok geç olmadan bekleyenlerine kavuşacak.

AirPods 3, yıl sonuna doğru piyasaya çıkacak

Apple’ın yeni nesil kablosuz kulaklığı, öne çıka söylentilere göre yeni MacBook Pro’ların hemen akabinde(yıl bitiminden önce) piyasaya sürülecek. Ayrıca Apple, AirPods 3’ü direkt olarak resmi web sitesinde satışa çıkaracak.

AirPods 3, sızdırılan render görüntülerine bakılırsa yeni bir tasarım şemasıyla gelecek. Genel şekli AirPods Pro’ya benzeyecek olan bu kulaklık, işlevsel olarak da bazı yükseltmelere sahip olacak.

Görünüme ek olarak AirPods 3, ANC (aktif gürültü azaltma) desteğiyle karşımıza çıkacak. Bunun yanı sıra Apple, yine uzamsal ses desteğini de bu kulaklığa getirecek. Böylece kullanıcılar daha gerçekçi sesleri deneyimleyebilecek.

Fiyata gelecek olursak yeni nesil AirPods, öncekinden çok farklı bir fiyatla gelmeyebilir. İddialara göre AirPods 3, AirPods 2 ve AirPods Pro arasında bir fiyatla gelecek. Bunun da 230/250 dolar arasında olması bekleniyor.

Peki sizler AirPods 3’den neler bekliyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın…

iPhone 13 serisinin en pahalı olduğu ülkeler listelendi

Cevap bırakın