Acer’ın içerik üreticilerine yönelik ConceptD Serisi inovatif ürünlerle genişletildi

0

Acer, içerik üreticiler için özel olarak tasarlanan, güçlü cihazlardan oluşan ConceptD serisini yeni üst düzey monitörler, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarla genişlettiğini duyurdu.

Seriye eklenen modeller arasında, sık seyahat eden içerik üreticiler için dönüştürülebilir tasarıma sahip ConceptD 3 Ezel dizüstü bilgisayar, küçük şirketlerde ve kreatif stüdyolarda çalışanlara yönelik güçlü ConceptD 100 masaüstü bilgisayar ve bilgisayar grafikerleri için ConceptD CP5, ConceptD CP3 ve ConceptD CM3 adlı üç yeni monitör bulunuyor.

ConceptD Serisi, tasarım öğrencileri ve YouTube meraklılarından CAD tasarımcılarına, video editörlerinden illüstratörler ve animasyon sanatçılarına kadar uzanan ölçekte birçok profesyonelin ihtiyaçlarına yanıt veren çeşitli cihazlar içeriyor.

ConceptD 3 Ezel ve ConceptD 3 Dizüstü Bilgisayarlar

Tasarım öğrencilerine, serbest çalışan tasarımcılara ve küçük tasarım stüdyolarına hitap eden birçok yüksek performanslı ConceptD dizüstü bilgisayar seçeneği bulunuyor. Orta ölçekli veya karmaşık CAD projeleri için yeterli gücü, hızı ve hassaslığı sunan ConceptD Ezel ve ConceptD 3 dizüstü bilgisayar modelleri, ekrana ve güçlü grafik teknolojilerine öncelik veriyor.

ConceptD 3 Dizüstü Bilgisayar

ConceptD 3 yüksek performanslı dizüstü bilgisayar zamanın ötesindeki tasarımıyla her yerde çalışmayı ve yaratıcılığı açığa çıkarmayı mümkün kılıyor. Geleneksel dizüstü bilgisayar tasarımını tercih edenlere hitap eden bu model, 20 saatlik pil ömrüyle içerik üreticilere istedikleri her yerde işlerini düzenleme ve sergileme fırsatı veriyor.

ConceptD 100 Masaüstü Bilgisayar

ConceptD 100 masaüstü bilgisayar, yoğun grafik performansı gerektiren 2D tasarımları ve giriş seviyesi 3D CAD modelleme için ideal yapısıyla profesyonel içerik üreticilerin ve multimedya sınıfların ihtiyaçlarını karşılıyor. Güçlü 9. Nesil Intel Core işlemciler ve NVIDIA GeForce veya Quadro GPU’larla donatılan ConceptD 100 masaüstü bilgisayar, 2D ve hafif 3D tasarımlarla uğraşanlara işlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilme olanağı sunuyor.

ConceptD CP5 ve CP3 Monitörler

ConceptD CP5 ve ConceptD CP3 serisi monitörler; inanılmaz renk doğruluğuna ve güvenilir uyumluluğa sahip yüksek performanslı bir monitöre ihtiyaç duyan profesyonel bilgisayar grafikerleri, video editörleri ve animasyon sanatçılarına hitap ediyor.

Cevap bırakın