Acer Predator, Red Dot Marka Ödülünü Kazanan İlk Oyuncu Markası Oldu

0

Marka ve ürün yenilikleri ile takdir toplayan Acer, mükemmel ürün tasarımlarıyla birden fazla 2019 Red Dot ödülü kazandı.

Acer’ın oyunculara yönelik markası “Predator”, 2019 Red Dot Marka Ödülü’nü kazanarak, 54 ülkeden 8679 adayın değerlendirildiği bu ödüle layık görülen ilk oyuncu markası oldu. Acer Predator, oyun meraklılarının odak noktaları arasında.

Acer ayrıca Swift 7, Swift 5, Acer Chromebook 715, Acer Chromebook 11 dizüstü bilgisayarları ve Predator XB3 serisi oyuncu monitörleriyle de 2019 Red Dot Ürün Tasarımı ödülüne layık görüldü. Son ödüller Acer markası ve ürün yeniliklerinin tüm dünyada kabul gördüğünü gösterdi.

Predator, Red Dot Marka Ödülü Kazandı

Red Dot Marka Ödülü için aday olanlar, markanın vizyonu ve değerlerine, bunların etkili pazarlama stratejileriyle nasıl iletildiğine ve rakiplerinden farklarına göre değerlendiriliyor. “Predator” markası oyunculara “Gücünüzü Toplayın” diyerek onları yeni dünyaları keşfetmeye çağırıyor. Acer bu marka ruhunu desteklemek için oyuncu bilgisayarları, monitörleri ve aksesuarlarından oluşan kapsamlı bir ürün portföyü geliştirdi. Bu ürünlerle e-spor turnuvalarına katıldı ve kendi turnuvalarını düzenledi. Acer ayrıca okullar ve devlet kurumlarıyla birlikte çalışarak oyuncuların antrenman yapabileceği oyun merkezleri açmak için çalışmalar yürüttü.

Red Dot Ürün Tasarımı Ödülleri 2019’a 55 ülkeden toplam 5500 aday başvurdu.

Cevap bırakın