Acer Nitro 5 serisinin en yeni üyesi duyuruldu

0

Acer, şık tasarımı ve iddialı performansıyla standart oyuncuları hedefleyen Nitro 5 serisine en son eklenen modelini duyurdu. İşte yeni modelin ayrıntıları…

Acer; Gücünü en son 8. Nesil Intel Core i7 ve Intel Core i7+ işlemcilerden alan 15,6 inç boyutundaki yeni Nitro 5 modelini lanse etti. Yeni model; kullanıcılara arkadaşlarıyla internette oyun oynarken üst düzeyde verimlilik yaşatacak gelişmiş hız ve işlem verimliliği sunuyor.

Acer Nitro 5, altı çekirdekli gelişmiş bir tasarıma sahip olan işlemcileri ile üst düzey performansa odaklı olarak geliştirildi. Bu sayede kullanıcıların yoğun aksiyon içinde hiçbir kareyi veya tempoyu kaçırmaması sağlanıyor. Intel Optane bellekler ise hızı artırırken yükleme sürelerini düşürüyor. NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti ekran kartı ise daha hızlı işleme, daha iyi dokular ve dinamik ışıklandırmayla birlikte gerçekten etkileyici bir grafik deneyimi sunarak en karanlık gölgelerde saklanan düşmanları bile bulabilmenizi sağlıyor.

Ultra hızlı yükleme süreleri vaat ediyor…

512 GB’a kadar NVMe PCIe SSD depolama alanına sahip olan Nitro 5, ultra hızlı yükleme süreleri sunarken uygulamalar ve oyunlar için de fazlasıyla boş alan sağlıyor. Nitro 5, çok daha verimli bir oyun deneyimi için DDR3’ten %20 daha az güç harcayan 32 GB’a kadar DDR4 belleğe sahip. Oyun oynamaya başladığınızda, Acer NitroSense aracı CPU ve GPU’nun durumunu izlerken CoolBoost teknolojisi ise fanları en uygun performans için ayarlıyor.

MediaMarkt‘ta satışa sunulan her bütçeye uygun oyuncu notebook modelleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın