Acer Nitro 5 serisi Türkiye’de

0

Acer’dan oyun severler için performans ve uygun fiyatı bir araya getiren yeni Nitro 5 dizüstü bilgisayar serisi…

Acer’ın oyun severler için tasarladığı yeni Nitro dizüstü bilgisayar serisi Türkiye’de satışa sunuluyor. Yeni Acer Nitro ailesinin ilki olan Nitro 5 serisi güçlü özellikler ile dikkat çekiyor. Acer, grafik ve işlemci özelliklerindeki yapılandırmalar ile birlikte potansiyel kullanıcılara farklı bütçe ve ihtiyaç alternatiflerine uygun seçenekler sunuyor.

Oyuncular yapılandırmada NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti grafikler ile eşleştirilmiş 7. nesil Intel Core i7 işlemciler veya 7. nesil AMD A-serisi işlemcilere sahip AMD Radeon RX550 grafikler arasından seçim yapabilirler. Bu modellerin hepsinde Windows 10 mevcut ve 32GB’a kadar DDR4 2400 MHz belleği destekleniyor. Tüm modeller 15.6 inç FHD (1920 x 1080) IPS ekranla geliyor.

Başlatma süresini hızlandırma ve oyun içi yükleme sürelerini kısaltma için ideal olan belirli modeller, 1 super hızlı PCIe SSDs (512GB’a kadar) ve depolama için opsiyonel bir HDD (2TB’a kadar) donanımlarıyla temin edilebiliyor.

Gigabit Ethernet bağlantı noktası hızlı ve güvenilir kablolu bağlantılar sağlarken, 802.11ac 2×2 MIMO kablosuz teknolojisi de hızlı kablosuz bağlantı sunuyor.

Serideki modellerde ayrıca 1 adet USB 3.1 C-Tipi, USB 3.0, 2 USB 2.0 bağlantı noktası ve 90 Hz’e kadar yenileme oranlarını destekleyebilen bir HDMI 2.0 bağlantı noktası dahil olmak üzere kapsamlı bağlantı noktası seçenekleri bulunuyor.

Cevap bırakın