Acer Aspire Z 24 duyuruldu

0

IFA 2018 teknoloji fuarı kapsamında tanıtılan Acer Aspire Z 24, iddialı özellikleri ile dikkat çekiyor.

Acer, Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenen IFA 2018 teknoloji fuarı kapsamında yeni All-in-One (hepsi bir arada) bilgisayarı modeli Aspire Z 24’ü lanse etti. Yeni Aspire Z 24, internette gezinmek, sosyal medyada paylaşım yapmak, film seyretmek ve belirli oyunları oynamak için ideal alternatiflerden biri olma iddiasında.

Ailelere yönelik olduğunun altı çizilen hepsi bir arada ev bilgisayarı Acer Aspire Z 24, oturma odasının dekorasyonuna uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Ürün 11 mm kalınlıkla geliyor.

Hoş bir şekle sahip arka kapak ve ekran alanını en üst düzeye getiren ultra ince çerçeve de tasarımda öne çıkıyor. Cihazı destekleyen V şeklindeki parlak metal stant ise şık ve eskimeyen bir tarzı yansıtıyor.

Aspire Z 24’te dört adet dijital mikrofondan oluşan bir uzak alan mikrofon dizisi bulunuyor. Böylece kullanıcıların Cortana gibi sesli hizmetleri kullanıp 4 metre uzaklıktan hava durumunu öğrenebileceği, müzik çalıp ve günlük işlerini yönetebileceği belirtiliyor.

Dokunmatik ekrana sahip

Yeni 8. Nesil Intel Core i7+ masaüstü işlemcilerle donatılan Aspire Z 24, 32 GB Intel Optane belleklere ve NVIDIA GeForce MX150 ekran kartına destek veriyor. 23,8 inç Full HD IPS ekranında menüler, 10 nokta dokunmatik özelliği sayesinde kolaylıkla kullanılabiliyor. Net ve gerçekçi renklere sahip canlı görüntüler geniş izleme açıları ve Full HD 1080p çözünürlükle hayat buluyor. Acer BlueLightShield ve Flickerless teknolojileri uzun süre kullanımda ekranın mavi ışık yayılımını ayarlama imkanı veriyor.

Cevap bırakın