3D baskı teknolojisi ile üretildi: ADIDAS 4DFWD

0

3D baskılı ADIDAS 4DFWD, spor ayakkabıların kişiye özel oluşunun beraberinde getirdiği maksimum konforu olabilecek en çarpıcı şekilde vadediyor. Yakından inceliyoruz…

Yeni adidas 4DFWD ve 4DFWD PULSE, 3D baskı teknolojisi ile üretilen hassas orta tabanı ile ileri hareketi ivmelendiriyor ve özellikle de koşuculara daha keyifli bir performans vadediyor. ABD merkezli teknoloji startup’ı Carbon’un Digital Light Synthesis teknolojsiyle geliştirilen 4DFWD, uzun yıllara dayanan sporcu verileri analiz edilerek tasarlanmış.

Açıklamaya göre dört yılı aşkın süredir Carbon ile ortaklaşa 4D kafes orta taban teknolojisi üzerine çalışan adidas, hassas ayarlı 3D baskılı orta tabanlar üretmek için sporcu verileri ve Carbon’un Digital Light Synthesis teknolojisinden faydalanıyor. Bu kapsamda ayakkabının orta tabanları sporcuların her adımda performansın keyfini çıkarabilmeleri için hassas ayarlama olanağı sağlıyor. Böylelikle 3D baskılı ADIDAS 4DFWD, spor ayakkabıların kişiye özel oluşunun beraberinde getirdiği maksimum konforu olabilecek en çarpıcı şekilde vadediyor. Konsept çevre dostu kimliğiyle de dikkat çekiyor.

%40 geri dönüştürülebilir malzemelerden üretildi

Yeni adidas 4DFWD kafes orta tabanı, beş milyon olası kafes yapısı arasından belirlendi ve adidas’ın plastik atıkları durdurma taahhüdü doğrultusunda %40 geri dönüştürülebilir malzemelerden üretildi. Hem inovatif hem de çevre dostu!

Cevap bırakın