300 TL ve altı TWS Bluetooth kulaklık modelleri

0

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren TWS(True Wireless Stereo) teknolojisi, birçok konuda kullanım kolaylığı sağlıyor. 300 TL ve altı TWS Bluetooth kulaklık modelleri listesi ile karşınızdayız.

300 TL ve altı TWS Bluetooth kulaklık modelleri

JLAB GO Air

103 dB ses seviyesine sahip olan JLab GO Air kulaklıkların her birinde 5 mAh batarya mevcut. 370 mAh bataryaya sahip olan şarj kutusu, kulaklıkları yaklaşık 1.5 saatte şarj ediyor.

5 saat kullanım süresi sunan JLab GO Air, IP44 sertifikası sayesinde su ve toz sıçramalarına karşı dayanıklı.

Buraya tıklayarak JLab Go Air modelini satın alabilirsiniz.

BASEUS Encok WM01

Bluetooth 5.0 teknolojisiyle karşımıza çıkan Baseus Encok WM01, bağlantı stabilitesi ve ses kalitesi konusunda beklentileri fazlasıyla karşılıyor. IP54 sertifikasına sahip olan model, su ve toz sıçramalarına karşı dayanıklı yapıya sahip.

40 mAh bataryaya sahip olan Encok WM01, yaklaşık 5 saat pil süresi sunabiliyor. 300 mAh şarj kutusuyla birlikte gelen model, toplamda 25 saat kullanım süresine sahip.

Buraya tıklayarak Baseus Encok WM01 modelini satın alabilirsiniz.

REALME Buds Q

40mAh bataryaya sahip olan realme Buds Q kulaklıklar, 4.5 saat kesintisiz müzik dinleme ve 5 saat oyun imkanına sahip. Ayrıca kulaklıklar 400 mAh olan şarj kutusu ile 20 saate kadar kullanım süresi sunabiliyor.

realme Buds Q, Dinamik Bas Kuvvetlendirme (DBB) teknolojisi sayesinde kullanıcılara yüksek bass deneyimi sağlıyor.  Yeni nesil Bluetooth 5.0’ı destekleyen güçlü bir R1Q çipine sahip olan cihaz, bağlantı konusunda oldukça stabil.

Buraya tıklayarak realme Buds Q modelini satın alabilirsiniz.

MOJUE 3TW01S

Telefon aksesuarı üreticisi Mojue’nin ürünü olan 3TW01S modeli, Charge&Go teknolojisi ile 15 dakikalık şarj ile 2 saat kullanım sağlıyor. IPX4 sertifikalı tere ve suya dayanıklı tasarım ile karşımıza çıkan cihaz, 3 saate kadar pil ömrü sunuyor.

Şarj kutusu ile 25 saate kadar kullanım süresiyle karşımıza çıkan model, Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip.

Buraya tıklayarak Mojue 3TW01S modelini satın alabilirsiniz.

XIAOMI Mi Earbuds Basic 2

Xiaomi Mi Earbuds Basic 2, tam şarj işleminden sonra yaklaşık 4 saat boyunca ve şarj kutusuyla birlikte yaklaşık 12 saat boyunca sürekli olarak kullanılabilir. 300 mAh bataryaya sahip şarj kutusu yaklaşık 2 saat, kulaklıklar ise yaklaşık 1.5 saatte şarj oluyor.

Bluetooth 5.0 çip ile gelen cihaz, 10 metre menzilde kesintisiz ve stabil bağlantı sağlayabiliyor. Kompakt tasarımı sayesinde kulakları rahatsız etmeyen model, beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Buraya tıklayarak Xiaomi Earbuds Basic 2 modelini satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın