30 Dakikada şarj olabilen akıllı telefon Oppo Reno Ace

0

VOOC 3.0 teknolojisi ile telefonun aynı zamanda dilimi içerisinde %44’e kadar şarj sağlanırken yeni teknoloji ile bu durum değişiyor. İşte detaylar…

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo, en hızlı şarj olan modelini çıkarmaya hazırlanıyor. Üreticinin Oppo Reno Ace modeli, sadece 30 dakikada şarj olarak birçok kişinin yaşadığı zaman problemine çare olacak gibi duruyor. Daha önce 10 Ekim tarihinde tanıtılacağı açıklanan Oppo Reno Ace özellikleri birer birer ortaya çıkmaya devam ediyor.

Daha önce 90Hz’lik ekrana sahip ilk Oppo modeli olacağı ve 65W SyperVOOC hızlı şarj özelliğini ile geleceği belirtilen modelin şimdi de bu hızlı şarj desteğinin gündelik kullanımdaki yaratıcı etki tanıtıldı. Firma tarafından paylaşılan tanıtım videolarında Oppo Reno Ace’in hızlı şarj desteği ile 30 dakikadan az bir sürede yüzde yüz şarj olacağı belirtildi.

VOOC Hızlı Şarj Özelliği

Daha önce VOOC 3.0 teknolojisi ile telefonun aynı zamanda dilimi içerisinde sadece %44’e kadar şarj edilebilirken yeni teknoloji ile bu geliştiriliyor.

Oppo Reno Ace modelinde kullanılacak yeni teknoloji sayesinden telefonun şarjı %0’dan %100’e sadece 30 dakikanın altında çıkabilecek. Çinli üretici hızlı şarj özelliğine büyük bir yatırım yaparken önümüzdeki dönemde kablosuz şarj teknolojisi için de benzer yeniliklerin yapması bekleniyor.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın